Yapışkanlı Askı etiketi üreticisi olan işletmemiz, geniş ürün yelpazesiyle ürünlerinizin market ve mağaza raf çubuklarına asılarak sergilenmesini sağlar. Sert veya yumuşak yapışma alanı ile farklı ürünler mükemmel tutuculuk sağlar. Euro kesim, delta kesim, kanca kesim ve yuvarlak kesim olmak üzere farklı kesim şekillerde üretim yapıyoruz. Yapışkanlı askı etiketlerimiz 170 gramdan 500 grama kadar farklı ağırlıklardaki ürünleri taşıma mukavemetine sahiptir.

Esnek (flexi) askı etiketlerimiz en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Uygun fiyatı, güçlü yapışma mukavemeti ile bir çok ürünü asmanız için kullanılabilir bir üründür. 275 mikron kalınlığında doğa doslu APET malzeme ile üretilmektedir. Esnek olması sebebiyle ürünlerin taşıma ve istifleme aşamalarında askılar katlanabilir ve ekstra alan kaplamaz.

Tüm askı etiketlerimiz ve yapışma alanı şeffaf bir görünüme sahiptir. Yapıştırıldığı alandaki logo, marka, isim, yazı vs gibi tasarımları kapatmaz. Askılarda kullandığımız yapışkanlar son derece güçlüdür. En zor ortamlarda bile ürünlerinizi maksimum bir güçle asılı tutacaktır. Esnek askı etiketlerimiz 500 veya 1000’lik rulolar halindedir.

Doğru ürüne doğru askı etiketi seçmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ücretsiz plastik askı etiketlerimizden örnek isteyebilirsiniz. [email protected] adresine teslim bilgilerinizle birlikte numune talebi iletebilirsiniz.

Fiyatları inceleyin ve online satın alın