Kargo ve teslimat

Kargo ücretiniz ne kadar?
Aso üzerinden verilen siparişlerde, ürün ağırlık ve hacmine göre kargo hesaplanmaktadır. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır.


Kargom ne zaman ulaşır?
Vermiş olduğunuz sipariş, ortalama 1 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Siparişlerinizi, “Hesabım“ bölümündeki "Siparişlerim" sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde,  siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. 


Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?
Siparişiniz Kargo tarafından 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.


Siparişimin teslimat adresini veya alıcıyı değiştirebilir miyim?
Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Hafta içi saat, kargo çıkış saati olan 16.30'a  kargo teslim bilgisini 0212 2223801 nolu telefonla bizi arayarak değiştirebilirsiniz.

Siparişim kargoya verilmiş. Adres değişikliği yapmak istiyorum.
Güncel adres bilginizi Kargo'ya iletebilmemiz için bizimle telefonla iletisime geçin.


Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?
Resmi tatil günlerinde Kargo teslimat yapmamaktadır.


Satın aldığım ürünü erken gönderebilir misiniz?
Stokdaki ürünlerimiz aynı gün kargoya verilmekte ve adres bilginize göre 1-3 gün içinde adresinizde olmaktadır.  Özel üretim yada stokda olmayan ürünlerin statüsü değişir.


Siparişim ben adresimde yokken gelmiş.
Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz iade edilir.


Faturayı neden paketin üzerinde gönderiyorsunuz?
Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim veya firma adı yazma zorunluluğu bulunmaktadır.


Yurtdışına teslimatınız var mı?
Yurtdışı için verilen siparişleri şu an için sadece telefonla kabul ediyoruz.