Bize Ulaşın 0212 222 3801 Pbx.

%100 Güvenli Alışveriş

Example
Desteğe hazırız

Alışverişinizin her aşaması için yardıma hazırız. Ürünle ilgili şüpheleriniz varsa, bu ürünün ihtiyacınızı karşılayacağından emin değilseniz bizi arayın. Sizleri detaylı olarak bilgilendirelim ve size alternatifler sunalım. Tel: 0212 2223801 Pbx.

IconBu ürünle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
IconBu ürün için ödeme yöntemleri banka havalesi, kredi kartı ya da paypal
IconBu ürünü telefonla da satın alabilirsiniz. Satış temsilcilerimizle görüşün. Tel:0212 2223801

 Fiyatlar KDV dahil değildir.

Plastik Yapışkanlı Üçgen Köşe Cep, (farklı ölçülerde)

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Kendinden yapışkanlı şeffaf plastik üçgen dosya cebi, fotograf albümü, klasör, dosya, katalog, broşür gibi ürünlerin ön veya arka kapaklarına yapıştırmak ve bunlara brosür, teklif yazısı, el ilanı gibi ürünleri iliştirmek için üretilmiştir. Çıkartma (sticker) şeklinde olup kendinden yapışkanlıdır. Ön kapak için veya arka kapak içinde kullanılabilir. 180 micron yumuşak PVC malzemeden imal edilmiştir.

0,10 TL

Plastik Yapışkanlı Üçgen Köşe Cep, (farklı ölçülerde) Zoom

* Gerekli Alanlar

0,10 TL

Detaylar

Kendinden yapışkanlı şeffaf plastik dosya cebi, klasör, dosya, katalog, fotoğraf albümü, broşür gibi ürünlerin ön veya arka kapaklarına yapıştırmak ve bunlara brosür, teklif yazısı, el ilanı gibi ürünleri iliştirmek için üretilmiştir. Çıkartma (sticker) şeklinde olup kendinden yapışkanlıdır. Çıkartma (Sticker) şeklinde olduğu icin taşıyıcısından sökülmesi ve dosya, katalog gibi ürünlere yapıştırılması son derece kolaydır.

Taşıyıcısında yarım kesim olarak bulunur. Köşesinden tutulup sökülerek çıkartılır ve klasör, dosya, katalog, broşür gibi ürünlere kolay bir şekilde yapıştırılır. Şeffaf olması nedeniylede baskılı kataloğunuzdaki bilgiler kaybolmaz. Matbaalar ve dosya imalatçıları tarafından kullanılabildiği gibi kişisel olarak da ofisinizde bulundurabilir ve gerektiğinde kullanabilirsiniz.

  • Fotoğraf albümlerinde, albüm sayfası köşelerine yapıştırabilirsiniz. Fotoğraf albümünün dört köşesine yapıştırıp, fotoğrafları bu köşelere tutturabilirsiniz.
  • Dosya ve klasörlerde kullanabilirsiniz. 2 veya 4 köşeye yapıştırıp ddosya ve klasörlerinize broşür yerleştirebilirsiniz.
  • Kartvizit cebi olarak kullanabilirsiniz. Klasörlerinizin köşesine yapıştıp buraya kartvizit iliştirebilirsiniz.
  • Market mağaza raflarında yine etiket iliştirmek için kullanıbilir.

Bu ve buna benzer bir çok alanda 5x5 cm kendinden yapışkanlı plastik üçgen cep ürünümüzü kullanabilirsiniz. Farklı ölçülerde özel üretim için bizleri arayınız.

Ek Bilgi

Ürün Kodu KOSECEP

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumladığınız ürün : Plastik Yapışkanlı Üçgen Köşe Cep, (farklı ölçülerde)

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.