Bize Ulaşın 0212 222 3801 Pbx.

%100 Güvenli Alışveriş

Example
Desteğe hazırız

Alışverişinizin her aşaması için yardıma hazırız. Ürünle ilgili şüpheleriniz varsa, bu ürünün ihtiyacınızı karşılayacağından emin değilseniz bizi arayın. Sizleri detaylı olarak bilgilendirelim ve size alternatifler sunalım. Tel: 0212 2223801 Pbx.

IconBu ürünle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
IconBu ürün için ödeme yöntemleri banka havalesi, kredi kartı ya da paypal
IconBu ürünü telefonla da satın alabilirsiniz. Satış temsilcilerimizle görüşün. Tel:0212 2223801

 Fiyatlar KDV dahil değildir.

Plastik Kartvizitlik, Arkası Yapışkanlı 5,5x10 cm 100 Mikron

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Kendinden yapışkanlı şeffaf plastik kartvizit cebi, dosya broşür, karton kapak yada kartvizitinizi tutturmak istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz pratik ve bir o kadar da kullanışlı üründür. Şeffaf CPP plastikden üretilmiştir.


100 adetlik paket.10,00 TL

Plastik Kartvizitlik, Arkası Yapışkanlı 5,5x10 cm 100 Mikron Zoom

Detaylar

Kendinden yapışkanlı şeffaf plastik kartvizit cebi, dosya broşür, karton kapak yada kartvizitinizi tutturmak istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz pratik ve bir o kadar da kullanışlı üründür. Şeffaf plastikden üretilmiştir.

Arkası iki şerit halinde çıkartma (Sticker) şeklinde olduğu icin taşıyıcısından sökülmesi ve dosya, katalog, broşür gibi kurumsal ürünlere yapıştırılması son derece kolaydır. 100x55 mm ölçüsündedir. Üstten ceplidir. Taşıyıcısında yarım kesim olarak bulunur. Köşesinden tutulup sökülerek çıkartılır ve klasör, dosya, katalog, broşür gibi ürünlere kolay bir şekilde yapıştırılır. Sipariş için lütfen aşağıdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşın.

Arkası yapışkanlı plastik kartvizit cebleri matbaa, otomotiv, tekstil gibi alanlarda kullanılabildiği gibi marketlerde raf etiketi, koli etiketi olarak da kullanılır.

100 adetlik paket.

Ek Bilgi

Ürün Kodu kartvizitlikcpp

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumladığınız ürün : Plastik Kartvizitlik, Arkası Yapışkanlı 5,5x10 cm 100 Mikron

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.